Hallinto:

  • Hanna-Kaisa Lindfors
    Toimitusjohtaja
    hanna-kaisa.lindfors@bci.fi
    Puh. 050 407 2210
  • Juha Kangas
    Asiakkuusjohtaja
    juha.kangas@bci.fi
    Puh. 0400 183 508
  • Kaj Hellbom
    Hallituksen puheenjohtaja
    kaj.hellbom@bci.fi
    Puh. 050 514 1954
  • Ilona Rauhala
    Ohjelmajohtaja
    ilona.rauhala@bci.fi
    Puh. 050 407 2210
  • Mirkka Niskanen
    Viestintä
    mirkka.niskanen@bci.fi
  • Miro Vanhatalo
    Koordinaattori, markkinointi & koulutus
    miro.vanhatalo@bci.fi
    Puh. 040 667 9741
  • Riikka Haapala
    Koordinaattori, koulutukset
    (äitiyslomalla)
  • Miisa Vainio
    Koordinaattori
    talous&hallinto
    (äitiyslomalla)

Mäkelänkatu 54 A
00510 Helsinki
www.bci.fi
info@bci.fi

Coachaus- valmennus-, konsultointi- ja koulutustoimintamme ja palvelujemme markkinoinnin luonteesta johtuen käsittelemme sinua koskevia henkilötietoja. Ymmärrämme vastuumme ja haluamme, että voit luottaa meihin tietojesi käsittelijänä. Sinua koskevat tiedot ovat sinun tietojasi ja niinpä käsittelemme niitä mahdollisimman suurella huolellisuudella. Klikkaamalla otsikkoa pääset tietosuojasivullemme jossa on asiasta tarkemmin. Kiitos mielenkiinnostasi.

X